ECEMİŞ ALABALIK

Kurumsal

1987 yılında ilk tesisini 50 ton/yıl kapasite ile açan Ecemiş Alabalık ; şu an bir milyon adet yavru balık üretimi ve100 ton/yıl alabalık yetiştiriciliği kapasitesine sahiptir ve ülkemizde yıllardır alabalık üretimin öncülüğünü yapmıştır. Uluslararası gıda ve hijyen kurallarına bağlı kalarak üretilen ürünlerimizin bütün Türkiye'ye ve resmi kurumlara dağıtımı yapılabilmektedir. İleriye dönük hedefleri arasında 5 milyon adet/yıl yavru balık üretimi, 250 ton/yıl alabalık yetiştiriciliği ve daha birçok projesiyle firma su ürünleri sektöründe herzaman olduğu gibi örnek olma yolunda; uzman kadrosuyla, emin adımlarla ilerlemektedir.

Sektöre girdiğimiz andan itibaren yatırımlarımızı üretim planları çerçevesinde hızla ve kararlılıkla devam ettirdik. Su kaynaklarını doğaya ve insana faydalı olacak şekilde kullandık. AR-GE çalışmalarımızla insan sağlığını ön planda tutarak ürün ve hizmet kalitemizi yükseltmeye devam ediyoruz.

Şirketimiz bugünlerde, balıkçılık sektöründeki projeleri, devlet kurumları ve üniversitelerle yürüttüğü bilimsel projelerle ve kendini devamlı güncelleyip son gelişmelere ayak uydurarak varlığını sürdürmekte ve geliştirmektedir.

Ecemiş Alabalık Tic. Ltd. Şti. Çamardı / Niğde / Türkiye

Adres: Pınarbaşı Köyü/Çamardı/Niğde Üretim Çiftliği Ve Resturant Tel: 0388 724 72 02